O NAS

Sala Zabaw BAJBALANDIA to miejsce niezwykłe, przyjazne dzieciom i ich opiekunom. Na miejscu każde dziecko znajdzie coś dla siebie. W Bajbalandii w Sali o powierzchni ponad 350 m2konstrukcja (ponad 120 m2) pełna korytarzy z przeszkodami, dwoma basenami z kuleczkami i zjeżdżalniami oraz drzewo wspinaczkowe. Maluchy w każdym wieku mogą wybierać spośród wielu różnorodnych zabawek. Są tu samochodziki, którymi najchętniej bawią się mali chłopcy, domek, kuchnia z akcesoriami, która na pewno zainteresuje małe gospodynie.

W Bajbalandii znajduje się również sala z dużym ekranem do wyświetlania bajek oraz organizowania mini disco. Cała moc dostępnych atrakcji sprawi, że w Bajbalandii dzieci rozładują swoją energię i z pewnością nie będą się nudzić.

Bajbalandia zapewnia wyjątkową rozrywkę dzieciom, ale myśli także o rodzicach. Kiedy pociechy oddają się uciechom wśród piłeczek i zabawek, rodzice mogą chwilę odetchnąć przy filiżance kawy lub herbaty.

Bajbalandia to doskonałe miejsce na urządzenie przyjęcia np. urodzinowego. Można wyprawić je z cateringiem lub bez. Na pewno zabawa będzie udana, a urodzin w Bajbalandii nie da się zapomnieć. Tym bardziej, że o przyjęciu przypomnieć mogą później profesjonalne zdjęcia. Istnieje bowiem możliwość zamówienia na urodziny sesji fotograficznej wykonanej przez firmę fotograficzną POZYTYW.

Nowa sala zabaw na mapie Nowego Dworu to miejsce przyjazne dla wszystkich.

ZAPRASZAMY!